TE PARTS - zīmols, kura galvenais darbības virziens ir automobiļu elektronikas komponenšu ražošana un tirdzniecība.
TE PARTS komanda jau vairāk kā 15 gadus piedavā komerctransporta nozares klientiem tikai augstākā līmeņa kvalitātes auto detaļas, kas pilnībā atbilst OEM ražotāju detaļu kvalitātei.

Mēs esam priecīgi piedāvāt Jums mūsu jaunākos produktus gan komerctransportam, gan vieglajiem automobiļiem:

1: Kontaktdakšas un savienojumi kravas un vieglajiem auto un piekabēm
2: ABS SENSORI kravas auto, piekabēm
3: Kloķvārpstas SENSORI vieglajiem automobiļiem
4: Apkures sistēmu elektriskās komponentes
5: ABS SENSORI vieglajiem automobiļiem


Katra produkta un produktu līnijas tehniskais apraksts ir pieejams mūsu mājas lapas PRODUKTI sadaļā, lai sniegtu jums sīkāku ieskatu mūsu produkcijas parametros un kvalitatē.

Lielākā daļa no tehniskās dabas jautājumiem un rokasgrāmatas ar laiku būs pieejamas internetā – mūsu mājas lapā. Mūsu attiecības ar klientiem tiek veidotas pēc “viens pret vienu” principa.

Iegādājieties mūsu produktus ar pārliecību jau šodien, pievienojiet vērtību jūsu pašreizējam produktu klāstam un ļaujiet jūsu biznesam augt. Piedāvājiet jūsu klientiem aprīkot savus transportlīdzekļus ar augstākās kvalitātes rezerves daļām un piederumiem, ko ražo TE PARTS.

Mūsu ražotne ir aprīkota ar jaunākajām tehniskajām ierīcēm un iekārtām, kas ļauj mums sasniegt lieliskus rezultātus testos, kuri tiek veikti produktu ražošanas laikā. Mūsu pašreizējais produktu klāsts sastāv no vairākiem desmitiem vienību, kas nepārtraukti tiek paplašināts. Mūsu komanda ir veikusi lielu darbu, vienlaikus pētot katra produkta specifiku un pašreizējo tirgus pieprasījumu.

Galvenie principi uzņēmumā attiecībā uz klientu apkalpošanu - ir kompetence, atbildība, pretimnākšana un cienīga attieksme. Mūsu galvenais uzdevums - attīstīt abpusēji auglīgu sadarbību, kompromiss, elastīga atlaižu sistēma, īpaši peidāvajumi vairumtirgotājiem, tehniskais un informatīvais atbalsts. Dibinot darījumu attiecības ar mums, jūs iegūstat partneri, kas spēj piedāvāt plašu produktu klāstu un saprātīgas cenas. Ilglaicīgiem sadarbības partneriem piedāvājam arī atliktā maksājuma iespējas.

0