TEP PARTS - zīmols, kura galvenais darbības virziens ir automobiļu elektronikas komponenšu ražošana un tirdzniecība.

TEP PARTS komanda jau vairāk kā 15 gadus piedavā komerctransporta nozares klientiem tikai augstākā līmeņa kvalitātes auto detaļas, kas pilnībā atbilst OEM ražotāju detaļu kvalitātei.

---

Elektriskās komponentes

Plašs apgaismes un elektrisko ierīču konektoru un aksesuāru klāsts kravas un vieglo automobiļu transportam. Visas elektriskās komponentes ir veiskmīgi izgājušas TÜV NORD testus.

Spied šeit

Iegādājieties mūsu produktus ar pārliecību jau šodien, pievienojiet vērtību jūsu pašreizējam produktu klāstam un ļaujiet jūsu biznesam augt. Piedāvājiet jūsu klientiem aprīkot savus transportlīdzekļus ar augstākās kvalitātes rezerves daļām un piederumiem, ko ražo TEP PARTS.

Mūsu ražotne ir aprīkota ar jaunākajām tehniskajām ierīcēm un iekārtām, kas ļauj mums sasniegt lieliskus rezultātus testos, kuri tiek veikti produktu ražošanas laikā.

---

Ruļļi un Spriegotāji

Ražoti ISO 9001 sertificētā Eiropas rūpnīcā sadarbībā ar mūsu partneri, kuram ir vairāk nekā 30 gadu pieredze šajā jomā. TEP PARTS ruļļi un spriegotāji kravas un vieglajiem automobiļiem ir izgatavoti no augstas kvalitātes PA66 materiāla ar stiklšķiedru vai metālu. Korozijizturīgais pārklājums novērš metāla detaļu rūsu un palielina produkta izturību.

Spied šeit

Mūsu pašreizējais produktu klāsts sastāv no vairākiem desmitiem vienību, kas nepārtraukti tiek paplašināts. Mūsu komanda ir veikusi lielu darbu, vienlaikus pētot katra produkta specifiku un pašreizējo tirgus pieprasījumu.

---

Sensori kravas auto

OEM kvalitātes rezerves daļas jūsu komerctransportam. Mūsu produkti ir piemēroti lielākajai daļai Eiropas kravas automašīnu un autobusu modeļiem. Mūsu piedāvājumā galvenokārt ir bremžu sistēmu un dzinēju sensori.

Mūsu vērtības


Galvenie principi uzņēmumā attiecībā uz klientu apkalpošanu - ir kompetence, atbildība, pretimnākšana un cienīga attieksme. Mūsu galvenais uzdevums - attīstīt abpusēji auglīgu sadarbību, kompromiss, elastīga atlaižu sistēma, īpaši peidāvajumi vairumtirgotājiem, tehniskais un informatīvais atbalsts. 

Dibinot darījumu attiecības ar mums, jūs iegūstat partneri, kas spēj piedāvāt plašu produktu klāstu un saprātīgas cenas. Ilglaicīgiem sadarbības partneriem piedāvājam arī atliktā maksājuma iespējas. Mūsu attiecības ar klientiem tiek veidotas pēc “viens pret vienu” principa.

---