TEP PARTS

Mūsu misija, vērtības un apņemšanās

Spēja uzņemties jaunus izaicinājumus, apņēmība, neatlaidība un profesionāla attieksme, ieviešot un pārdodot augstas kvalitātes drošus produktus par konkurētspējīgām cenām, ir iemesli, kas ir pamatā mūsu ilggadējiem panākumiem Aftermarket segmenta autodetaļu tirgū. Tas ir ļāvis mūsu uzņēmumam iegūt reputāciju kā vienam no visuzticamākajiem nozares pārstāvjiem. Mūsu profesionāļu komanda nepārtraukti strādā pie tā, lai vienmēr jums piedāvātu pilnīgāko un konkuretspējīgāko ABS Sensoru un elektronisko iekārtu aksesuāru produktu līniju, kā arī, piedāvājot vispusīgu klientu atbalstu un nepartraukti strādājot pie jaunumiem un uzlabojumiem.

Dotajā brīdī mūsu produktu klāsts ietver vairak nekā 100 ABS Sensoru un elektronikas iekārtu aksesuāru produktus, kas atbilst OEM ražotāju kvalitātei un ir piemēroti lielākajai daļai pašreiz tirgū esošajiem kravas, piekabju un vieglo automobiļu modeļiem un markām. TEP PARTS ir vērā ņemams vārds, kad runa ir par pieejamību, uzticamību un augsta kvalitātes standarta rezerves daļām un aksesuāriem automašīnām un piekabēm.

Jūsu klientu apmierinātība ar mūsu piedāvāto produkciju un jūsu apmierinātība ar mūsu savstarpējo sadarbību ir tas, kas vienmēr iedvesmo mūs strādāt vēl labāk šajā biznesā. Mēs veidojam abpusēji izdevīgas attiecības ar mūsu klientiem, sniedzot viņiem lielu izvēli transportlīdzekļiem pieejamo detaļu klāstā par iespējami labāko cenu, kas ļauj mūsu klientiem palielināt savus ienākumus un palīdzēt biznesam augt.

Šeit - TEP PARTS kompānijā, mēs augstu vērtējam jūsu laiku un naudu, kā arī mūsu un jūsu labo reputaciju, tāpēc nodrošinam to, lai jūsu pasūtītās preces nonāk pie jums iespējami īsākā laikā no mūsu noliktavas Viļņā, (Lietuvā). Lai kur Eiropā jūs atrasots, jūs varat sagaidīt to, ka saņemsiet jūsu iegādātos produktus nekavējoties. Tā ir daļa no mūsu apņemšanās sniegt jums visu to labāko, ko mēs varam, visu laiku.

TEP PARTS Pieredze

Mūsu biznesa uzmanības centrā vienmēr ir bijuši komerctransporta uzņēmumi, auto īpašnieki un viņu piegādātāji. Vēlamies, lai jūsu klientu auto būtu aprīkoti ar vislabāko, un nobraukto kilometru skaits ar saviem transportlīdzekļiem ir liels un braukšana ir droša, lai kur viņi dotos. Mēs arī vēlamies dot jums labāko izvēli rezerves daļu un auto piederumu klastā attiecībā pret citiem ražotājiem. Tas ir tas, ko mēs protam darīt vislabak. Jūs iegūsiet lielisku risinājumu savu klientu auto problēmām par daudz zemākām cenām visātrākajā laikā, lai viņiem nebūtu jāgaida mūžīgi, lai atkal varētu atgriezties pie braukšanas, vai arī paātrinātu savu auto / transportlīdzekļu parka atjaunošanas projektus.

Esam izveidojuši tiešsaistes produktu katalogu un produktu lapu, kur jūs varat atrast jūsu klientu transportlīdzekļiem piemērotāko detaļu, jaunākās ziņas un izmantot iespēju piedalīties mūsu ekskluzīvajos piedāvājumos un promo akcijās, kad tādas notiks.

Gadu gaitā uzkrātā pieredze ir ļāvusi mums izveidot plašu piedāvājumu ABS sensoru un elektrisko iekārtu daļu un aksesuāru produktu klāstā dažādu auto markām un modeļiem, gan komerctransporta, gan vieglo automobiļu nozarē. Mēs piedāvājam tikai produktus, kas ir sekmīgi izturējuši stingras pārbaudes ražošanas procesā un laboratorijas testos, lai jūs varētu būt pārliecināti, ka mūsu ražotās daļas strādās, derēs un kalpos tik ilgi kā solīts.